В Українському державному університеті залізничного транспорту відбулась міжнародна науково-технічна конференція «Енергоефективність на транспорті». Організаторами конференції виступили: Український державний університет залізничного транспорту, АТ «Укрзалізниця», Транспортна академія України, Академія будівництва України, Instytut Kolejnictwa (Warszawa), University of Zilina in Zilina, Technical University of Sofia, Vilnius Gediminas Technical University, Azerbaijan Technical University, Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного, Міжнародний науковий журнал «Трение и износ», МГО «Асоціація спеціалістів промислової гідравліки і пневматики», ДП «Завод Електроважмаш», КП «Харківський метрополітен», ТОВ «Корпорація КРТ», ТОВ «Фукс Мастила Україна», ПрАТ «ЕЛАКС», Компанія «Агрінол», ПрАТ Київське ЦКБ арматуробудування, ТОВ «Українсько-Британське спільне підприємство AZMOL Брітіш Петрокемікалс», ТОВ «Mapei Ukraine», ТОВ «Construction Group International», ТОВ «BOMIS Ltd», ТОВ «Ноліміт Німеччина», ТОВ «БАСФ», ТОВ «ЛІРА-САПР»

Програма конференції передбачала роботу наступних секцій:

«Енергоефективність рухомого складу та перевезень».

«Енергоменеджмент рухомого складу та споруд транспортної інфраструктури».

«Ресурсо- та енергозбереження на транспорті».

Мета конференції – удосконалення науково-дослідної роботи, обмін досвідом, упровадження передових методів досліджень, розширення міжнародного співробітництва, встановлення ділових контактів і комерційних зв’язків.

Пленарне засідання конференції відкрив ректор Українського державного університету залізничного транспорту, д.т.н., професор Панченко Сергій Володимирович. В роботі секції «Ресурсо- та енергозбереження на транспорті» з доповіддю виступила доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська. Загалом в конференції прийняло участь понад 270 фахівців різних галузей із 8 країн світу.

За результатами роботи конференції доповідачі отримали сертифікати учасників та було сформовано Програму конференції  і видано Збірку тез доповідей.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська