Невід’ємною частиною професійної діяльності викладача ЗВО є наукова робота, що характеризується вивченням наукових проблем, узагальненням результатів дослідження в статтях, дисертаціях, монографіях, навчально-методичних посібниках тощо. Таким чином, науково-педагогічна діяльність викладача органічно поєднує в собі постійний науковий пошук, методичне вдосконалення та мистецтво викладання. Науково-педагогічні працівники кафедри ТСС АПК регулярно приймають участь в роботі наукових конференцій,  де представляють свої наукові здобутки.

14 – 17 грудня 2020 р. в місті Бордо (Франція) було проведено XIII Міжнародну науково-практичну конференцію «Social function of science, teaching and learning». Участь в конференції прийняли професор Скляр О.Г., доцент Болтянська Н.І., та доцент Скляр Р.В. в секції «Technical sciences» з доповіддю «Measures to improve energy efficiency of agricultural production».  За результатами роботи конференції було сформовано Збірник Матеріалів конференції, всі учасники отримали сертифікати.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська