6 листопада 2019 року відбувся другий виїзд співробітників кафедри технічного сервісу та системи в АПК шкіл Приморського району. До робочої групи цього разу увійшли: доц. Болтянський Б.В.ст. викл. Дереза С.В., доцент кафедри електроенергетики і автоматизації Чаусов С.В. та студент 12С АІ групи механіко-технологічного факультету Бескоровайний О.О. 6-го листопада викладачі відвідали наступні навчальні заклади:

• Юр’ївську ЗОШ – 4 учня 11-го класу;
  • Єлисеївський НВК – 8 учнів 11-го класу;
  • Радолівську ЗОШ – 14 учнів 11-го класу;
  • Єлизаветівський НВК – 5 учнів 11-го класу;
  • Зеленівську ЗОШ – 5 учнів 11-го класу.

З директорами шкіл, завучами і класними керівниками випускних класів були проведені співбесіди. Учні 11-х класів дізналися про історію нашого університету, спеціальності та спеціалізації, матеріально-технічну базу, виховну роботу, організацію дозвілля студентів, проведення олімпіад, а також організацію практик студентів  на Україні  та за кордоном під час навчання в університеті.

Співробітники кафедри передали печатну рекламну продукцію з корисною інформацією про ТДАТУ ім. Моторного учням та їх класним керівникам для ознайомлення батьків учнів при проведенні найближчих батьківських зборів.