З метою усвідомлення правильного професійного самовизначення з майбутньою професією та  залучення потенційних абітурієнтів кафедрою «Технічний сервіс та системи в АПК» 5-го березня 2020 року проводився перший весняний візит з профорієнтаційної роботи до шкіл Приморського району Запорізької області. До складу групи увійшли представники кафедри ТСС АПК: доц. Болтянський Б.В.ст. викл. Дереза С.В. та студент 23С АІ групи механіко-технологічного факультету Лисенко Р.С.

Протягом цього дня були відвідані наступні навчальні заклади:

• Коларівський НВК (с. Болгарка) – 6 учнів 11-го класу;
  • Єлисеївський НВК – 8 учнів 11-го класу;
  • Радолівська ЗОШ – 14 учнів 11-го класу;
  • Єлизаветівський НВК – 5 учнів 11-го класу;
  • Зеленівська ЗОШ – 5 учнів 11-го класу.

Представники університету черговий раз поспілкувалися з директорами шкіл, завучами, класними керівниками 11-х класів та плідно провели бесіди з учнями 11-х класів. Від співробітників університету учні та їхні класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (буклети ТДАТУ та по факультетам, програми закордонних практик, умови вступу до ТДАТУ у 2020 році тощо) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів. В ході візиту до навчальних закладів були проведені Всеукраїнські олімпіади ТДАТУ.