vitajemo-dmytra-oleksandrovycha-milka-z-nahody-otrymannja-atestata-profesora-226 листопада 2019 року на черговому засіданні вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного ректор університету д.т.н., проф. Володимир Миколайович Кюрчев особисто поздоровив та вручив атестат професора АП № 001163 викладачу кафедри ТСС АПК д.т.н. Дмитру Олександровичу Мільку. Атестат виданий на підставі рішення атестаційної колегії від 15 жовтня 2019 року, а д.т.н. Мільку Д.О. присвоєне вчене звання професора кафедри технічного сервісу та систем в АПК.

vitajemo-dmytra-oleksandrovycha-milka-z-nahody-otrymannja-atestata-profesora-3

vitajemo-dmytra-oleksandrovycha-milka-z-nahody-otrymannja-atestata-profesora-1

Шановний Дмитро Олександрович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  присвоєння вченого звання. Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершини та втілення у життя наукових ідей. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх!

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК