25 листопада 2019 р. під керівництвом к.т.н., доц. Радміли Вікторівни Скляр на кафедрі ТСС АПК проводилась олімпіада з дисципліни «Машини, обладнання та їх використання в тваринництві» за темою: «Сучасне тваринництво – цікаве та захоплююче» для студентів 41-42 АІ груп механіко-технологічного факультету. Метою щорічного проведення цього заходу є стимулювання творчої та самостійної праці студентів і контроль засвоєного матеріалу з дисципліни МОВТ. Робота учасників складалась з трьох частин:

1) відповіді на тести (25 питань) з лімітом часу 25 хв.;
2) розгадуванні сканворду (кількість слів 4) з лімітом часу 15 хв.;
3) розгадування кросворду з лімітом часу 25 хв.

Переможці розподілялись згідно протоколу за суммою отриманих балів за кожне завдання: І-е місце – 20 балів; ІІ-е місце – 15 балів; ІІІ-е місце – 10 балів, за участь в олімпіаді – 5 балів до свого загального рейтингу з дисципліни МОВТ. В запеклому змаганні переможці визначались з 16 присутніх учасників студентів 41-42 АІ груп за інформаційною довідкою наступним чином:

1) 20 балів отримали – Тарабанов Є.О. (42 АІ), Асадян Д.С. (42 АІ),Тимочко С.В. (41 АІ);
2) 15 балів отримав – Галігузов О.О. (41 АІ)
3) 10 балів отримали – Єльцов С.С.(41 АІ), Єрьомін М.А. (41 АІ) (
читати детальніше…)