23 жовтня Мелітополь святкує одне з головних своїх свят – День визволення міста. Співробітники кафедри технічного сервісу та систем в АПК від щирого серця вітають всіх з 77-ю річницею визволення міста від фашистських загарбників  в роки Другої світової війни!

У цей день низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя в жорсткій битві за свободу. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, дітям війни, тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край  від нацистських окупантів.

Честь і шана ветеранам нашого міста – визволителям рідної землі. Завдяки вашому подвигу ми отримали змогу жити у незалежній державі, а ваша мужність зберігається в нових поколіннях українського народу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.

Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини та їх родинам добра, миру і злагоди, міцного здоров’я, поваги та любові рідних, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного міста та зміцнення нашої Української держави. Нехай мир і добро ніколи не покидають нашу землю.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська