Атестат «Почесний професор ТДАТУ» прийнято вручати випускникам університету, які вкладають особливий внесок у розвиток рідного навчального закладу та мають значні досягнення у своїй професійній діяльності на благо України.

Вченою радою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного 24 грудня 2019 року прийняте рішення відзначити почесним званням аграріїв нашого регіону, які своєю працею та ставленням до землі зробили серйозний внесок в розвиток краю. 28 січня на засіданні вченої ради університету ректор університету д.т.н., проф. Кюрчев В.М. урочисто вручив атестати «Почесного професора ТДАТУ» випускникам МІМСГ, які відзначилися своєю діяльністю в сільськогосподарському секторі країни і продовжують активно розвивати аграрну промисловість.

Атестат почесного професора ТДАТУ отримав директор ТОВ «Дніпро» та за сумісництвом викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПК к.т.н., ст. викл. Олександр Дмитрович Кістечок (детальніше…).