zasidannja-viddilu-monitorynhu-jakosti-osvitnoji-dijalnosti-vidbulos-na-tss-apk12 березня 2020 року викладачі кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» механіко-технологічного факультету:  в.о. завідувача кафедри Смєлов А.О., доцент Болтянська Н.І., доцент Скляр Р.В. прийняли участь у засіданні відділу моніторингу якості освітньої діяльності в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

На засіданні були обговорені планові питання, щодо якісного функціонування системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в університеті.  Ця система базується на свідомому, спільному створенні культури якості всіх представників академічної спільноти. Досягнення високої якості освіти нерозривно пов’язане з автономією, традиціями та гідністю всіх учасників освітнього процесу (детальніше…).