Отримання диплому про здобуття повної вищої освіти є ваговим кроком на життєвому шляху. Випускників очікує наступний етап життя, сповнений нових перемог, випробувань та досягненням цілей. 11 березня 2020 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулася знакова подія для студентів-магістрів механіко-технологічного факультету – урочисте вручення дипломів.

Дипломи магістрів отримали вихованці кураторів кафедри технічного сервісу та систем в АПК студенти 25 МБ АІ групи (куратор к.т.н., ст. викладач Бондар Андрій Миколайович ) і 26 МБ АІ групи (куратор д.т.н., профессор Журавель Дмитро Павлович). Студенти подякували своїм кураторам за підтримку і допомогу у навчанні та поради під час студентського життя. Викладачі побажали випускникам всього найкращого в майбутніх звершеннях, не втрачати міцної студентської дружби та пам’ятати про навчальний заклад, який дав їм путівку в доросле життя (докладніше…).