11-го березня 2020 року відбувся другий весняний візит з профорієнтаційної роботи до шкіл Приморського району Запорізької області з метою залучення потенційних абітурієнтів кафедрою «Технічний сервіс та системи в АПК» Представники кафедри ТСС АПКдоц. Болтянський Б.В.ст. викл. Дереза С.В. та Лисенко Р.С. (студент 23С АІ групи МТФ) увійшли до складу робочої групи.

11-го березня були відвідані наступні навчальні заклади:

• Інзівська ЗОШ – 12 учнів 11-го класу;
  • Орлівська ЗОШ – 7 учнів 11-го класу;
  • Борисівська ЗОШ – 6 учнів 11-го класу;
  • Юр’ївська ЗОШ – 4 учня 11-го класу.

Представники робочої групи поспілкувалися з директорами шкіл, завучами, класними керівниками майбутніх випускників та плідно провели бесіди з учнями. Печатна рекламна продукція про університет була надана представниками нашого ВНЗ для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів. В ході візитів до навчальних закладів були проведені Всеукраїнські олімпіади ТДАТУ.