Наприкінці минулого року університет придбав для нашої кафедри сучасні телевізори для використання їх під час проведення занять. Тепер за допомогою телевізорів, які встановлені в аудиторіях 8.301а, 8.305 і 8.310, викладачі кафедри отримали можливість здійснювати  візуалізацію лекційних, лабораторних і практичних занять.

Відтепер викладачі кафедри мають змогу навчати по-сучасному, йти в ногу з науковим прогресом завдяки використанню новітніх мультимедійних засобів. Використання телевізорів під час занять дає можливість удосконалити систему організації навчання на різних етапах заняття, посилити мотивацію студентів до навчання, краще засвоїти базові знання з дисципліни, яка вивчається, та систематизувати їх.

Також студенти мають можливість демонструвати свої презентації на екранах телевізорів в рамках виконання самостійної роботи.

Колектив кафедри вдячний університету за покращення матеріальної бази кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

Інформаоційний супровід: к.т.н., доцент Віра Тарасенко