2 грудня 2020 року на платформі Zoom відбулась кураторська година 22 СГМ групи механіко-технологічного факультету. В заході прийняли участь куратор групи доцент Сергій Петриченко, заступник декана механіко-технологічного факультету доцент Валентина Верхоланцева та студенти групи.

На засіданні були обговорені умови та порядок дистанційного складання ПМК 2, до студентів доведена інформація щодо можливості, в залежності від стану епідеміологічної ситуації  в університеті та по місту Мелітополь в цілому, проведення другого тижня ПМК 2 та зимової сесії в скороченому режимі з 14 по 18 грудня в університеті аудиторно.

Також студентам групи було запропоновано пройти на сайті університету анонімне онлайн опитування стейкхолдерів щодо якості освіти та доброчесності  під час навчання в університеті та детально роз‘яснено як прийняти участь в цьому опитуванні.

Інформаційний супровід: к.т.н., доц. Сергій ПЕТРИЧЕНКО