20 листопада 2019 р. відбулась поїздка до м. Пологи Запорізької області з метою інформування учнів випускних класів про можливості вступу до  Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Захід організований кафедрою електроенергетики і автоматизації факультету енергетики та і комп’ютерних технологій та брала участь кафедра обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика.

Від кафедри електроенергетики і автоматизації взяли участь доцент, к.т.н. Чаусов Сергій Володимирович та старший викладач, к.т.н. Чебанов Андрій Борисович. Від кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика брала участь у профорієнтаційному заході доцент, к.т.н. Тарасенко Віра Григорівна.

В ході профорієнтаційної поїздки були охоплені наступні заклади середньої освіти: Пологівська гімназія “Основа”, Пологівський колегіум №1, середні школи №2 і №4 міста Пологи.

З учнями випускних класів вищеназваних закладів середньої освіти були проведені бесіди, роздані інформаційні матеріали щодо спеціальностей та освітньо-професійних програм. Доведена інформація про предмети, за якими потрібно успішно скласти ЗНО, щоб вступити до Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного. Учні з цікавістю слухали про можливості, переваги та умови вступу до нашого навчального закладу.

Висловлюємо подяку керівництву навчальних закладів м. Пологи за надану можливість профорієнтаційної роботи від ТДАТУ ім. Дмитра Моторного та кафедрі електроенергетики і автоматизації факультету енергетики та і комп’ютерних технологій за запрошення взяти участь у цьому профорієнтаційному заході.

Снимок

Інформаційний супровід: Тарасенко В.Г., доц. кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика