В ході профорієнтаційної поїздки 20 вересня 2021 року було проведено загалом 10 профорієнтаційних заходів в закладах загальної середньої освіти регіону. З керівництвом 2 навчальних закладів проведені бесіди щодо можливостей координації дій, спрямованих на організацію профорієнтаційної роботи в регіоні, узгоджені плани спільної роботи. В старших класах 2-х загальноосвітніх навчальних закладів проведені бесіди з використанням мультимедійної презентації та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, освітньо-професійних програм, відповідності сертифікатів ЗНО обраним спеціальностям, можливостей, переваг та умов вступу до університету (загалом 8 заходів):

• в 2-х 10 та 2-х 11 класах Іванівського ліцею № 1 (кількість випускників 11 класів – 34);
  • в 4 випускних групах Іванівського професійного аграрного ліцею (кількість випускників – 36)

Всім учням були надані роздаткові інформаційні матеріали.

Сергій ПЕТРИЧЕНКО

к.т.н., доцент, відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі