Важливим елементом в процесі засвоєння знань та перетворення їх на вміння та навички, що формує необхідну кваліфікацію майбутнього фахівця є проходження літньої практики на профільних підприємствах та установах за фахом. У відповідності до запланованого графіку захисту звітів 16 вересня об 1130 відбулось представлення презентацій та захист звітів з виробничої практики, яку студенти груп 41 ГМ та 21 сГМ проходили на базах практики протягом 6 тижнів з 07.06.2021 по 16.07.2021.

Крім здобувачів вищої освіти на захисті звітів були присутні завідувач виробничої практики ТДАТУ Юрій Олександрович Якунічев, куратор груп 21 сГМ та 41 ГМ к.т.н., доцент кафедри ТМКП імені професора В. М. Найдиша Олена Дереза, заступник декана механіко-технологічного факультету, керівник практики в групі 21 сГМ к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика Надія Паляничка, керівник практики в групі 41 ГМ, асистент кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика Олександр Ковальов.

Здобувачі вищої освіти емоційно та детально розповіли присутнім про особливості проходження практики на закріплених підприємствах. Особисті враження поєднались з набутим досвідом, завдяки чому доповіді, що лунали були цікавими, сповненими подробиць та викликали жваві дискусії. Кожен з доповідачів аргументовано відповів на запитання членів комісії з захисту виробничої практики. Незважаючи на наявність деяких зауважень по оформленню звітів, в цілому захист пройшов в конструктивному напрямку та обстановці взаємного порозуміння.

Наостанок Олександр Ковальов подякував присутнім за відповідальне відношення к практичному закріпленню отриманих знань, цікаві доповіді та побажав подальших успіхів у навчанні.

Олександр КОВАЛЬОВ

асистент кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика