16 вересня в рамках проведення профорієнтаційної роботи в закріплених за кафедрою навчальних закладах м. Мелітополя, за запрошенням кафедри публічного управління, адміністрування та права, завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика прийняв участь в проведені профорієнтаційних заходів для учнів випускного класу загальноосвітньої школи № 15 (32 випускники).

Кирило Олегович ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, розповів про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали та буклети спеціальностей.

Сергій ПЕТРИЧЕНКО

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика