08.04.2020р. проведене засідання наукового гуртку, керівниками якому є к.т.н., доцент Ломейко О.П. та  асистент Пупинін А.А. До студентського активу гуртка входять студенти 22 СГМ гр. Тішин В.С. та Шуваєв А.С.

Робота гуртку проводилась через вівторок по розкладу занять на зелений тиждень на 4-й парі згідно плану робіт, затвердженого завідуючим кафедрою ОПХВ імені Ф.Ю. Ялпачика. Активом гуртку на базі аудиторії 8.041 було проведено:

– у січні члени гуртку переймались аналізом нормативно-правового забезпечення організації технічного обслуговування на виробництві;

– у лютому та березні колективом гуртку вирішувалась задача визначення напрямків вдосконалення організації технічного обслуговування на виробництві;

У березні на базі аудиторії 8.304 із застосуванням комп’ютерних технологій були розроблені карти технічного діагностування деяких машин переробної промисловості для покращення системи технічного обслуговування на підприємствах та основні техніко-економічні показники технічного рівня та ефективності технологічних машин.

Андрій ПУПИНІН

асистент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика