У вищих навчальних закладах студенти проходять навчальну практику, мета якої  поглибити і закріпити теоретичні знання студентів. Її проводять на молодших курсах, як правило, в майстернях, лабораторіях, на різних навчальних полігонах вищих навчальних закладів. Форми проведення навчальної практики можуть бути різними: екскурсія на підприємство чи в установу, самостійне вивчення їх діяльності шляхом спостереження чи бесід з працівниками.

Згідно з наказом ТДАТУ №  674-ПР від 29.05.20 р. «Про проведення навчальної практики студентів денної форми навчання» студенти 31 ГМ спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» групи проходили навчальну практику на кафедрі ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика. 09.09.2020 р в аудиторії 8.304 була проведена кураторська година присвячена підведенню підсумків літньої екзаменаційної сесії. Згідно з затвердженим планом робіт, завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика д.т.н., доц. К. О. Самойчук та куратор 31 ГМ групи асистент кафедри О. О. Ковальов ознайомили студентів з вимогами та правилами оформлення звітів з навчальної практики.

Переважну частину загального обсягу звіту студенти групи 31 ГМ надіслали відповідальним керівникам кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика для перевірки відразу після завершення навчальної практики, яка проводилась викладачами кафедри з 15.06.2020 по 17.07.2020 на базі онлайн-платформи ZOOM.

Отже, робота над звітом та презентаціями 09.09.2020 включала в себе усунення вказаних недоліків та оформлення звітів згідно затверджених вимог. Завідувач кафедри д.т.н., доц. К. О.  Самойчук відзначив важливість відповідального ставлення студентів до проходження навчальної та інших видів практик та побажав присутнім успіхів у засвоєнні дисциплін плану ОС “Бакалавр” в новому навчальному році.

Інформаційний супровід: куратор 31 ГМ групи  Олександр Ковальов