В рамках Грантової угоди «Підтримка дистанційного навчання в ТДАТУ» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного  отримав відео- та ІТ-обладнання для оснащення двох лабораторій, а також чотири індивідуальні комплекти обладнання. В умовах карантину надане обладнання є необхідним для якісного проведення освітнього процесу.

Застосування ліцензійного програмного забезпечення та отриманого обладнання дозволяє створити відповідне і якісне середовище для дистанційного навчання на базі університету, забезпечує одночасну роботу зі студентами в умовах онлайн-навчання, розширює горизонти організації освітнього процесу для викладачів та практичної підготовки здобувачів.

Впродовж навчального року в рамках Грантової угоди було проведено неформальну підготовку щодо правильного та ефективного його використання. В рамках проєкту к.т.н., доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Петриченко Сергій Володимирович пройшов курс з відеомонтажу в ADOBE PREMIERE PRO та створив відеоролик для використання його за дистанційного навчання.

Вітаємо колегу та бажаємо опанувати нові цікаві навички та з успіхом застосовувати їх у професійній діяльності!

виробництво пончиків

Кирило САМОЙЧУК