22 травня 2019 року до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на запрошення кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи», завітала група майбутніх кухарів-кондитерів другого року навчання Мелітопольського вищого професійного училища (на базі 10, 37, 40 ПТУ). Випускники мали за мету ознайомлення із напрямами підготовки, за якими готує фахівців ТДАТУ ім. Дмитра Моторного.

Екскурсію та супровід гостей по нашому університету проводила к.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРСКулик А. С. Учні завітали до навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелів кафедри технічного сервісу та систем в АПКПро будову і особливості функціювання лабораторії, а також утримання та розведення перепелів докладно розповіли к.т.н., доц. Радміла Вікторівна Скляр та майстер виробничого навчання Сергій Михайлович Григоренко (детальніше…).