У цьому році олімпіада з дисципліни ВСТВ відбувалась у зовсім незвичному форматі, ми не просто в різних куточках України, а в різних куточках світу, але бажання навчатися, отримувати освіту – це те, що об’єднує не дивлячись на країни, континенти та часові пояси.

Участь у олімпіаді – це ще один виклик, ще одна можливість випробувати себе, перевірити свої знання, здатність застосовувати їх та творчо підходити до вирішення конкретних задач.

8 грудня 2022 року на базі кафедри ЕТСМ було проведено олімпіаду з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». До складу комісії увійшли професор Дмитро Журавель, старші викладачі Ольга В’юник і Андрій Бондар.

За підсумками олімпіади перше місце розділили Плахотник І. Г. (11 сГМ) і Валієва К. М. (31 ПМ). Друге місце посів Холявко О. Б. 11 сГМ. Третє місце – Драголов Є. В. (31 ГМ).

Ст. викладач кафедри ЕТСМ Ольга В’юник