10 вересня 2019 року на першому засіданні ради механіко-технологічного факультету в 2019-20 навчальному році, декан факультету д.т.н., проф. Сергій Володимирович Кюрчев від імені факультету нагородив грамотами співробітників кафедри технічного сервісу та систем в АПК та подякував: за сумлінну працю та організацію роботи з потенційними вступниками під час роботи приймальної комісії – к.т.н., доц. Олександра Миколайовича Шокарева, продуктивно проведену профорієнтаційну роботу в 2018-19 навчальному році – к.т.н., доц. Бориса Володимировича Болтянськогок.т.н., ст. викл. Андрія Миколайовича Бондара, роботу в приймальній комісії технічних секретарів факультету – ст. викл. Олексія Юлійовича Новика, техніка Артема Станіславовича Комара.