20 липня 2022 року наукова бібліотека Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного представила результати проведеного моніторингу публікаційної активності дослідників нашого університету за 9 місяців 2022 року (детальніше…).

До 107 публікацій дослідників ТДАТУ, що були представлені на сторінках наукових та фахових видань, які індексуються в наукометричних базах SCOPUS та Web of Science за три квартали, увійшли наступні публікації науково-педагогічного складу кафедри ЕТСМ:

• NadyktoV., …, KyurchevV.Orel, O. (2022). Influence of biodiesel on performance of machine-tractor unitsActa Technologica Agriculturae, 25(1), pp. 7-12.
  • Bulgakov, V., …, Nadykto, V., Nowak, J. (2022). Analysis of the State and Assessment of Possible Ways of Preservation of Soil Fertility During its Mechanical Treatment. Journal of Ecological Engineering, 23(4), pp. 128-136.
  • Bulgakov, V., …, Nadykto, V., Nowak, J., Kaminskiy, V. (2022). Dynamics of Temperature Variation in Soil under Fallow Tillage at Different Depths. Agriculture (Switzerland), 12(4), art. no. 450.
  • Zhuravel, D., Samoichuk, K., …, Bondar, A. [ed al.]. (2022). Modeling of diesel engine fuel systems reliability when operating on biofuels. Energies, 15(5), art. no. 1795.

Дякуємо Науковій бібліотеці ТДАТУ за проведені підсумки публікаційної активності дослідників ТДАТУ.

Бажаємо усім ученим і дослідникам міцного здоров’я, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку!

З повагою колектив кафедри експлуатації та технічного сервісу машин