hntush-im-p-vasylenka18-19 квітня 2019 року під егідою Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Наукового національного центру “ІМЕСГ” НААН України, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Сумського національного аграрного університету, Харківського національного автомобільно-дорожного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету, Полтавської державної аграрної академії проводилась Всеукраїнська науково-практична конференція «Оптимізація технічних та технологічних систем агровиробництва».

Конференція працювала за наступними напрямами: 1. Експлуатація машино-тракторного парку; 2. Інтелектуальні системи авто-тракторної техніки; 3. Мехатроніка технічних і технологічних систем агропромисловоого виробництва; 4. Екологічно-безпечні технології вирощування сільськогосподарських культур. Активну участь в роботі конференції співробітники кафедри технічного сервісу та систем в АПК: к.т.н., проф. О.Г. Скляр, к.т.н., доц. Р.В. Скляр, к.т.н., доц. Н.І. Болтянська, ас. С.М. Григоренко та технік А.С. Комар.