Дослідження підтверджує, що об’єднання людей клубного характеру служать центрами для самореалізації та саморозвитку студентської молоді. Клуби за інтересами, одна з цікавих форм роботи зі здобувачами вищої освіти в позааудиторний час з метою пізнавальної та дослідницької діяльності, вміння орієнтуватись в інформаційному просторі.

Роботу студентського клубу за інтересами «Птахівник» спрямовано на  поглиблення знань здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 208 – «Агроінженерія» з фахових дисциплін, формування культури спілкування, дбайливого ставлення до природи, підготовку до участі в різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях.

Основними напрямками є науково-дослідницька робота щодо питань особливостей утримання і розведення птиці, яка проводиться під керівництвом к.т.н., доцента Скляр Радміли Вікторівни. Для її здійснення на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» функціонує навчально-наукова лабораторія з утримання та розведення перепелів.

Основні завдання, які були обговорені на першому засіданні клубу зі здобувачами вищої освіти:

• формування практичних навичок по складанню оптимальних раціонів з точки зору собівартості і конверсії в м’ясо;
  • поглиблене вивчення виробничого циклу отримання м’яса, яєць, відтворення молодняку;
  • експериментальні дослідження впливу кормових сумішей на продуктивні якості перепелів;
  • дослідження замкненого виробничого циклу утримання перепелів;
  • формування навичок soft skills;
  • підвищення рівня самостійної роботи здобувачів.

Доцент кафедри ТСС АПК  Радміла Скляр