26 травня 2021 року в межах проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and  Quality Initiative – Academic IQ), який упроваджується Американськими Радами з  міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки  України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, відбувся у дистанційному форматі вебінар «Культура взаємодії: як організувати курс з написання дослідницьких робіт».

Лекторка  вебінару Тетяна Григор’єва, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія» зупинила увагу присутніх на таких важливих питаннях:

– яку користь несуть курси з написання дослідницьких (курсових, дипломних) робіт не лише для здобувачів вищої освіти, а також для наукових керівників і в цілому – для кафедр;

– чому в багатьох випадках наявність такого курсу впливає на кінцевий результат і як у такий спосіб університет забезпечує якість освіти.

Від  Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь доценти кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська та Радміла Скляр.

Учасники вебінару обговорили, як культура взаємодії між викладачем, здобувачами вищої освіти та науковими керівниками в межах подібного курсу формує культуру академічної доброчесності. Особливу увагу було приділено питанню, як розробити та організувати такий курс, фокусуючись, зокрема, на плануванні занять, а також на методах роботи й оцінювання.

Доцент кафедри ТСС АПК  доцент Радміла Скляр