29 вересня 2024 року завдяки організації Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН відбулась четверта наукова конференція «Науково-інноваційний розвиток агровиробництва як запорука продовольчої безпеки України: вчора, сьогодні, завтра». Захід проходив в змішаному форматі з огляду, викликаних об’єктивними обставинами.

Робота конференції проходила за наступними тематичними напрямами:

1) Теоретико-методологічні засади інноваційного розвитку агропромислового комплексу України;
2) Розроблення механізму трансферу інновацій в умовах агропромислових регіонів України;
3) Інноваційні технології в інформаційно-бібліотечному забезпеченні галузей агропромислового виробництва;
4) Становлення системи міжрегіональної взаємодії науки, освіти та бізнесу з питань інноваційного розвитку;
5) Науково-інноваційний розвиток країни у світовому вимірі крізь призму історії;
6) Інноваційні агротехнології в умовах змін клімату.

Участь в конференції взяли провідні фахівці аграрної галузі, історики, молоді науковці та аспіранти. Порушувалися питання нинішніх реалій війни, в ускладнені умов виконання наукових досліджень, адже інноваційний розвиток аграрного сектору був є і залишиться важливим.

Кафедру  експлуатації та технічного сервісу машин  на конференції представляли, у ролі доповідача – д.т.н., проф. В. Т. Надикто, у ролі учасників: к.т.н., проф. О. Г. Склярд.т.н., проф. Д. П. Журавель, д.т.н., проф. В. П. Кувачов к.т.н., доц. Р. В. Склярк.т.н., ст. викл. Є. І. Ігнатьєв.

Всі доповіді будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції, а також в електронному варіанті представлені на сайті бібліотеки.

В.о. завідувача кафедри ЕТСМ Олександр Скляр