Апробація наукових досліджень стимулює науковців на переосмислення своїх наукових досліджень, більш глибоке їх доопрацювання, допомагає автору підтвердити або зрозуміти необхідність перегляду наукових положень. Найбільш поширеними способами доведення до наукової спільноти матеріалів наукових доробок є участь науковців в наукових конференціях, симпозіумах, виступи на засіданнях кафедри, участь у різних видах заходів наукового співтовариства, підготовка та направлення в різні органи пропозицій по темі досліджень, публікації в вигляді книг, тез доповідей на конференціях, депонування частин наукових досліджень також.

За підтримки Національного наукового центру «Інституту механізації та електрифікації сільського господарства» (с.м.т. Глеваха), Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) та представництва Польської академії наук в Києві відбулась ІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Технічний прогрес у тваринництві та кормовиробництві». В роботі конференції з доповідями прийняли активну участь співробітники кафедри ТСС АПК к.т.н., проф. Олександр Григорович Скляр, к.т.н., доц. Радміла Вікторівна Склярк.т.н., доц. Наталя Іванівна Болтянськак.т.н. доц. Валерія Валерійовна Паніна, к.т.н., доц. Борис Володимирович Болтянський та технік І категорії Артем Станіславович Комар,  В ході конференції доповідачами було викладено основні результати теоретичних та експериментальних досліджень з пріоритетних напрямків розвитку тваринництва та кормовиробництва. Наведені дані про ефективність результатів наукових досліджень та їх виробничої перевірки.

За результатами роботи конференції було сформовано Програму та Матеріали конференції, засновані на виступах науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, студентів й аспірантів закладів вищої освіти на міжнародній науково-практичній конференції.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська