18 жовтня 2021 року відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Theory, practice and science» в роботі якої взяли участь співробітники  кафедри ТСС АПК проф. Скляр О.Г.,  ас. Григоренко С.М.  та доц., Болтянська Н.І.

Апробація результатів досліджень – важливий і невід’ємний етап наукової діяльності. Дані, одержувані в процесі науково-дослідної роботи, повинні бути критично осмислені і всебічно оцінені не тільки автором, а й іншими членами наукового співтовариства. Це дозволяє ознайомити дослідників, що працюють в цій галузі, з досягнутими результатами, що сприяє загальному розвитку наукового напрямку. Громадське обговорення сприяє своєчасному виявлення недоліків, корекції напрямку досліджень, визначення шляху його розвитку. Важливою функцією апробації є підвищення рівня кваліфікації дослідника. Процес пізнання включає в себе накопичення фактів. Без систематизації та узагальнення, без логічного осмислювання фактів не може існувати жодна наука. Хоча факти потрібні вченому, як повітря, але окремо взяті вони ще не наука. Факти стають складовою частиною наукових знань, якщо вони виступають у систематизованому узагальненому вигляді.

Всесвітня пандемія вносить свої корективи в діяльність усіх підприємств та організацій, незалежно від їх підпорядкування, розмірів, форми власності, організаційних особливостей, а також чисельності працівників. Не стали винятком і заклади вищої освіти. В умовах сьогодення науково-педагогічні працівники вимушені не лише працювати в дистанційному режимі, але й апробовувати результати власних наукових досліджень в on-line форматі.

Великі можливості для апробації отриманих результатів дослідження представляють науково-практичні конференції. В ході цих заходів демонструються, ілюструються, роз’яснюються матеріали, що розкривають суть пропонованих новинок і показують їх переваги перед звичним, давно використовуваним. В результаті дослідник знаходить ще більшу впевненість в силах, прагне активніше продовжувати роботу, впроваджувати наукові результати в життя.

За результатами роботи конференції був сформований та виданий збірник матеріалів науково-практичної конференції. Всім доповідачам були видані сертифікати учасників.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська