26 лютого 2021 року завершила роботу I Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі», яка проводилась на базі кафедри технічного сервісу та систем в АПК

25 лютого 2021 року було проведено онлайн-конференцію на платформі ZOOM, на якій з привітальним словом виступив перший проректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного професор кафедри ТСС АПК Скляр О.Г. Було відзначено важливість участі  в сучасному ЗВО здобувачів вищої освіти в науковій роботі наукових лабораторій університету та важливості обговорення отриманих результатів наукових досліджень на міжнародних конференціях.

В роботі конференції взяли участь більше 150 співробітників закладів вищої освіти як України, так і ближнього зарубіжжя, науково-дослідних установ, здобувачів наукових ступенів, докторантів, аспірантів, магістрантів та здобувачів вищої освіти. Для обговорення було представлено 191 доповідь. Роботу конференції було визнано цікавою та плідною.

За результатами роботи конференції було сформовано Програму І Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та видано Збірник Матеріалів конференції. Кожному доповідачу було видано сертифікат учасника конференції, а найкращі доповіді відзначені дипломами.

Організаційний комітет висловлює щиру подяку всім учасникам конференції за активну участь в поданні матеріалів та їх обговоренні на форумі і під час онлайн-конференції. (Детальніше...)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська