9 вересня 2021 року на кафедрі ТСС АПК  відбувся захист звітів з виробничої (переддипломної) практики магістрів. Практична підготовка студентів закладів вищої освіти є обов’язковою компонентою освітньо-професійної програми для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра і має на меті набуття студентом особистісних і професійних компетентностей, пов’язаних з проведенням наукових досліджень, оформленням і публікацією отриманих наукових результатів. Виробнича (переддипломна) практика є заключною ланкою практичної підготовки, яка проводиться перед захистом магістерських робіт. Під час цієї практики поглиблюються та закріплюються теоретичні знання з науково- практичних та методичних підходів щодо дослідження напрямів діяльності на обраному підприємстві, збирається практичний матеріал для виконання магістерських робіт. Під час виробничої (переддипломної) практики виконується індивідуальне завдання за затвердженою тематикою.

Після закінчення терміну виробничої (переддипломної) практики, здобувачі вищої освіти звітують про виконання програми та індивідуального завдання. Практикант складає звіт про практику, у якому висвітлює виконану роботу і публічно захищає його. На захисті звітів з виробничої (переддипломної) практики магістрів кафедри ТСС АПК крім керівників практики були присутні в.о. завідувача кафедри, проф. Скляр О.Г.  та представники деканату механіко-технологічного факультету доц. Мітін В.М. та доц. Шокарев О.М.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська