31 травня в ауд. 8.305 відбулась заключна кураторська година 22 СГМ групи механіко-технологічного факультету. Здобувачі вищої освіти групи вийшли на останній етап бакалаврату – підготовці до складання комплексного державного кваліфікаційного іспиту.

Куратор групи к.т.н., доцент Петриченко С.В. підвів підсумки проходження виробничої практики, що тривала на протязі 5 тижнів і наголосив на необхідності термінового оформлення звітної документації та її захисту в комісії, що створена на кафедрі. Тільки після захисту та отримання заліку студент буде допущений до складання комплексного державного кваліфікаційного іспиту.

Також були обговорені питання підготовки до іспиту та суворого дотримання норм академічної доброчесності при його складанні.

Наприкінці засідання куратор групи побажав здобувачам добре підготуватися до іспиту та успішно його скласти.

Сергій Петриченко

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика