Конф опхв25-27 травня 2021 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного проходила ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Розвиток сучасної науки та  освіти: реалії,  проблеми якості, інновації”. Викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика к.т.н., доцент Ломейко О.П., к.т.н., доцент Паляничка Н.О. та к.т.н., доцент Верхоланцева В.О. прийняли участь у конференції. Напрямки роботи конференції: інновації та закономірності розвитку природничо-математичних та технічних наук; стан, шляхи і перспективи розвитку вищої освіти в умовах викликів та глобалізаційних змін; професійна підготовка фахівців на засадах студентоцентрованого навчання (student-centered education); використання інноваційних технологій в освітньому процесі як складова системи забезпечення якості вищої освіти; теорія і практика формування гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності. Результати наукових досліджень увійшли у збірник Матеріали конференції Розвиток сучасної науки та освіти.

• Кюрчев С. В., Верхоланцева В. О., Паляничка Н. О. Сучасний підхід у зберіганні ягід / Розвиток сучасної науки         та      освіти:        реалії,  проблеми якості, інновації: матер. ІІ Міжнародної наук.-практ. інтернет-конф. (Мелітополь, 25-27 травня 2021 р.) / ред. кол. : В. М. Кюрчев, Н. Л. Сосницька, М. І. Шут та ін. – Мелітополь : ТДАТУ, 2021. – с. 40-43 с.
  • Тітова О. А. Визначення цілей навчання в процесі професійної підготовки майбутнього агроінженера / Розвиток сучасної науки та      освіти: реалії,  проблеми якості, інновації: матер. ІІ Міжнародної наук.-практ. інтернет-конф. (Мелітополь, 25-27 травня 2021 р.) / ред. кол. : В. М. Кюрчев, Н. Л. Сосницька, М. І. Шут та ін. – Мелітополь : ТДАТУ, 2021. – с. 158-162 с.
  • Кюрчев В. М., Ломейко О. П., Сосницька Н. Л., Данченко М. М., Кравець В. І. Бенчмаркінг якості фізико-математичної освіти в сучасній вищій школі / Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми   якості, інновації: матер. ІІ Міжнародної наук.-практ. інтернет-конф. (Мелітополь, 25-27 травня 2021 р.) / ред. кол. : В. М. Кюрчев, Н. Л. Сосницька, М. І. Шут та ін. – Мелітополь : ТДАТУ, 2021. – с. 208-216 с.

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика