17 грудня 2019 р. комісія від ТДАТУ у складі першого проректора к.т.н., проф. О.Г. Скляра, завідувачки кафедри ХТ і ГРС д.т.н., проф. О.П. Прісс і завідувача кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика д.т.н. Самойчука К.О. завітали до відокремленого структурного підрозділу «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

Метою поїздки була перевірка навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану при підготовці молодшого спеціаліста спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

Перевірка пройшла у дружній професійній атмосфері. Були висловлені побажання щодо  покращення якості навчально-методичних матеріалів дисциплін, що підвищить рівень академічної доброчесності при підготовці молодших спеціалістів з галузевого машинобудування. В цілому перевірка навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану показала високий рівень їх виконання.

Інформаоційний супровід: к.т.н., доцент Віра Тарасенко