З метою забезпечення виконання перспективного плану підвищення кваліфікації та стажування викладачів університету на виробництві завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика, професор Самойчук Кирило Олегович та доцент кафедри Петриченко Сергій Володимирович відвідали провідне підприємство регіону з галузевого машинобудування ТОВ “Дослідно-механічний завод МІЛЄСТА-УКРАЇНА”.

В ході бесіди з керівництвом підприємства були означені перспективні напрямки співпраці, можливості організації виробничих практик студентів та стажування викладачів на виробництві. Було прийнято рішення з метою більш тісного ознайомлення з діяльністю інженерних відділів, виробничими процесами та обладнанням, що використовуються на підприємстві, організувати стажування без відриву від виробництва на протязі місяця викладачів кафедри Самойчука К.О. та Петриченка С.В.

9 лютого 2021 року на засіданні кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика була затверджена програма стажування і відповідно до наказу по ТДАТУ від 18 лютого 2021 року № 261–ПІК означені викладачі направлені на стажування с 25 лютого 2021 року.

Сергій ПЕТРИЧЕНКО

доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика