В 1 семестрі 2020-2021 навчального року в змішаному режимі регулярно відбувались заняття наукового гуртка «Дослідження процесу переробки зернової, рослинної сировини» (керівник – доцент Олексієнко В.О.)

Студенти Войніков М.Є 21 МБГМ, Білошицький І.Ю. 41 ГМ, Савісько А.Ю. 41 ГМ, на заняттях поглиблено вивчали процеси сепарування, подрібнення, пресування рослинної сировини згідно затвердженого плану роботи.

Члени гуртка проводили аналіз існуючих технологій переробки зернових і олійних культур, ознайомились з виробничим процесом на ТОВ «Мелітопольський олійноекстракційний завод», вивчали фактори, що впливають на ефективність подрібнення зернових матеріалів та пресування вторинної сировини.

За результатами досліджень були підготовані наступні публікації:

1 Войніков М.Є., Олексієнко В.О. Модернізація конструкції дробарки ударної дії // Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв,готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді : Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених, 8 квітня 2020 р.: [тези у 2-х ч.] / редкол. : О. І. Черевко [та ін.]. – Харків: ХДУХТ, 2020. – Ч. 1. – С. 188.

2 Левадній Д.О., Олексієнко В.О. Обґрунтування ефективних умов подрібнення коренебульбоплодів. Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2020. с. 19-20.

3 Савісько А.Ю., Олексієнко В.О. Модернізація конструкції пристрою для лущення зерна. Збірник наукових праць магістрантів та студентів. Мелітополь: ТДАТУ, 2020. с. 63-64.

Також здобувачем Савісько А.Ю. була підготована науково-дослідна робота для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт на тему: «ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЗЕРНООЧИСНОГО СЕПАРАТОРА». Робота виконана на основі проведених раніше досліджень, результати яких опубліковані в збірнику тез «Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді» Харків 2020 р. та в збірнику тез доповідей магістрантів та студентів ТДАТУ імені Дмитра Моторного, Мелітополь 2020 р.

Інформаційний супровід: доцент Олексієнко В.О.