З 3 по 22 грудня 2022 року на базі відділу біотехнічних систем у тваринництві та заготівлі кормів ННЦ «ІМААПВ» та механіко-технологічного факультету НУБіП України проходила XІ Міжнародна науково-технічна конференція «ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС У ТВАРИННИЦТВІ ТА КОРМОВИРОБНИЦТВІ»Національний науковий центр «Інститут механіки та автоматики агропромислового виробництва», Національний університет біоресурсів і природокористування України і Представництво Польської академії наук в Києві організували науковий захід.

Робота конференції проходила за такими напрямами:
1. Техніко-технологічне забезпечення виробництва продукції тваринництва.
2. Техніко-технологічне забезпечення виробництва та приготування кормів.
3. Інформаційні технології в тваринництві та кормовиробництві.
4. Надійність та експлуатація техніки для тваринництва та кормовиробництва.
5. Перспективні напрями використання біосировини.

Науково-технічна конференція була представлена викладачами і персооналом кафедри експлуатації та технічного сервісу машин наукова діяльність та інтереси яких спрямовані на розвиток тваринництва й вирішення проблем кормовиробництва. В заході з доповідями прийняли участь: д.т.н., проф. Журавель Дмитро Павловичк.т.н., доц. Скляр Радміла Вікторівнак.т.н., доц. Болтянський Борис Володимировичст. викл. Дереза Сергій Володимирович і технік Комар Артем Станіславович.