25 січня 2019 року за ініціативи керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету було проведено «круглий стіл» з керівниками і головними спеціалістами відділів освіти, директорами та представниками шкіл І–ІІІ ступенів Приморської міської об’єднаної територіальної громади та Приморському району.

Активну участь у організації прийому гостей прийняли співробітники кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК», які відповідають за проведення профорієнтаційної роботи та особисто знайомі з освітянами: к.т.н., доц. Борис Володимирович Болтянськийк.т.н., ст. викл. Андрій Миколайович Бондар та ст. викл. Дереза Сергій Володимирович. На кафедрі ТСС в АПК гостям з Приморського району завідуючий д.т.н., проф. Володимир Аксентійович Дідурк.т.н., доц. Радміла Вікторівна Скляр, к.т.н., доц. Андрій Олександрович Смєлов та к.т.н., доц. Болтянська Наталія Іванівна провели цікаву екскурсію, показали відео про роботу Навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелів і розповіли про корисні навики, які отримують студенти нашого  ТДАТУ вивчаючи Дисципліни, що викладаються на кафедрі (детальніше…).

aktyvnist-spivrobitnykiv-kafedry