Викладачі кафедри ТСС АПК:  д.т.н., проф. Дмитро ЖУРАВЕЛЬ, ст. викл. Костянтин ПЕТРЕНКО та ст. викл. Бондар А.М. задля підвищення педагогічної майстерності та професійного рівня з 02 листопада по 04 грудня 2020 року пройшли підвищення кваліфікації на приватному науково-виробничому підприємстві «КЕРМЕК».

Під час стажування викладачі приймали участь в розробці гідравлічної схеми приводу лебідки підйомного крану, в дефектації, ремонті та випробуванні гідроциліндрів, в дефектації, ремонті та випробуванні шестерневих гідронасосів для навантажувачів типу BALCANCAR. Були задіяні в удосконаленні та розробці гідравлічних систем, в технологічному процесі ливарного виробництва та технічному сервісі устаткування.

Отриманий в результаті стажування досвід буде впроваджено в навчальний процес при вивченні дисциплін «Гідропривод», «Триботехніка», «Гідравліка, гідро- та пневмопривод» та «Технічний сервіс мехатронних систем». (Детальніше…)

Професор кафедри ТСС АПК Дмитро Журавель