9 грудня 2020 р. відбулось засідання кафедри геоекології і землеустрою, на яке були запрошені: начальник Науково-методичного центру, доцент Наталя Болтянська і завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності університету, доцент Радміла Скляр. Серед присутніх був Віце-президент ГС «ГІС-Асоціація України» Олексій Черненко.

Першим питання було обговорення результатів анонімної оцінки здобувачами вищої освіти освітніх програм та якості викладання навчальних дисциплін науково-педагогічними працівниками, які були представлені на ректораті університету від 7 грудня 2020 року. Підкреслювалось, що цілі та результати навчання повинні відповідати вимогам роботодавців, тому результати освітнього процесу повинні бути поруч з науковими розробками та новітніми технологіями. Перед викладачами кафедри виступив Віце-президент Громадської спілки «ГІС-Асоціація України» Олексій Черненко, який разом із колегами займається питаннями геоінформаційних систем: розроблення інженерних рішень і прикладних програм та їх впровадження в освітній процес. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська