8 лютого 2019 року за ініціативи керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся черговий «круглий стіл» з керівниками, головними спеціалістами відділів освіти, директорами та представниками загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів Чернігівського району Запорізької області, Іванівської селищної ради та Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області.

Активну участь в організації цього профорієнтаційного заходу прийняли кафедри  «Технічний сервіс та системи в АПК» та «Технологія конструкційних матеріалів»  механіко-технологічного факультету.

Наш навчальний заклад представляло керівництво університету – ректор, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев В.М., проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко О.П., декан механіко-технологічного факультету, к.т.н., професор Кюрчев С.В., завідувач кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК», д.т.н., професор Дідур В.А. та начальник відділу профорієнтаційної та довузівської підготовки Циновська Т.Т.

В ході проведення зустрічі ректор університету Кюрчев В.М. детально ознайомив гостей з Таврійським державним агротехнологічним університетом, його історією, досягненнями, потужним професорсько-викладацьким складом, матеріально-технічною базою, умовами навчання, проживання, дозвілля та відпочинку студентів. Особливу увагу було приділено можливості проходження виробничих практик за кордоном та навчання на військовій кафедрі.

Також Володимир Миколайович повідомив усім присутнім приємну новину, що 7.02.2019 р. міністром освіти і науки України Л. Гріневич підписаний наказ за №149 про присвоєння ТДАТУ імені Дмитра Моторного – героя України, видатного аграрія та випускника нашого навчального закладу.

Начальник відділу профорієнтаційної та довузівської підготовки Циновська Т.Т. зробила наочну презентацію нашого університету.

Розповіли багато цікавого про рідний університет і студенти, серед яких був випускник Воскресенської ЗОШ Іванівського району Херсонської області Шумак Дмитро – студент 22 АІ гр. механіко-технологічного факультету, який відзначив, що він жодного разу не пошкодував про свій вибір.

Під час заходу гості мали можливість відвідати музей університету, а також їм було проведено екскурсію по навчальним корпусам та аудиторіям,  центру культури і дозвілля, бібліотеці та іншим підрозділам.

Гості залишились дуже задоволеними гостинністю керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету, висловили своє бажання для подальшої тісної співпраці, а Кюрчев В.М., в свою чергу, подякував керівників шкіл і побажав їм міцного здоров’я, миру, добробуту та творчої наснаги в нелегкі часи реформування середньої та вищої освіти України (детальніше…).