Триває реалізація проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative), учасником якого є Університет імені Альфреда Нобеля. У квітні 2021 року відбулись чергові навчальні заходи проєкту «Робота з даними та напрацювання стратегій для посилення академічної доброчесності та якості», у межах яких було реалізовано роботу з отриманими даними, що надіслала команда ТДАТУ, визначення перспектив для розвитку, планування управлінських рішень.

Програма заходів була дуже насиченою. Обговорювались питання щодо проведення моніторингу та оцінювання спроможностей університету в контексті академічної доброчесності та якості освіти; проведення дослідження: складники організації, аналізу та представлення даних; стратегії розвитку університету: контексту академічної доброчесності та якості освіти (спікери: Девід Реттінджер – Університет Мері Вашингтон, США; Тріша Бертрам Галлант – Каліфорнійський університет у Сан-Дієго, США; Аманда МакКензі – Університет Ватерлоо, Канада). Тетяна Жерьобкіна (консультантка проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», дослідниця, соціологиня) висвітила бажаний сценарій політики академічної доброчесності в університеті та наближення до нього через опитування.

Окрему увагу заходів було присвячено саме роботі з даними, виявленням кореляцій між анкетою самооцінювання, студентським та викладацьким опитуванням. Під час зустрічі було запропоновано стратегію аналізу даних (з конкретними прикладами) та представлення результатів для моніторингу та оцінювання спроможностей Університету в контексті академічної доброчесності та якості освіти.

Співробітники кафедри ТСС АПК доцент Скляр Р.В. та доцент Болтянська Н.І., які взяли участь в заході, за результатами тренінгу отримали сертифікати.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська