Академічна доброчесність є важливим фактором успішності закладів вищої освіти, їх науково-педагогічних працівників, а також випускників. На ній базується довіра колег, роботодавців, замовників освітніх і наукових послуг, спонсорів, грантодавців, інших партнерів, яка необхідна для належного ресурсного забезпечення якісної вищої освіти і наукових досліджень.

Анкетування здобувачів вищої освіти щодо дотримання академічної доброчесності – це основний інструментарій для інституційного аналізу системи внутрішнього забезпечення якості закладів вищої освіти.

Так, опитування здобувачів вищої освіти та викладачів щодо стану академічної доброчесності в ТДАТУ проводилось з 1 грудня 2020 року до 12 лютого 2021 р. За результатами було складено аналітичний звіт та 10, 15, 18, 19 листопада 2021 року відбувся тренінг «Інтерпретація даних заради якісних змін» проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and  Quality Initiative – Academic IQ), який упроваджується Американськими Радами з  міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки  України.

Серед делегованих представників від нашого університету були і викладачі кафедри  ТСС АПК к.т.н., доц. Скляр Р.В. та доц. Болтянська Н.І.. ( Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Радміла Скляр