Викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК отримали свідоцтво про реєстрацію авторського права на навчальний посібник для виконання лабораторних робіт.

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №101908 від 18 січня 2021 року «Проектування та монтаж техніки агропромислового виробництва». Курс лекцій/ О.Г. СклярР.В. СклярН.І. БолтянськаБ.В. БолтянськийС.В. Дереза. Курс лекцій призначено для вивчення та практичного засвоєння знань про будову, робочі процеси і регулювання машин та обладнання агропромислового виробництва, варіанти технічних рішень, що можуть бути застосовані для виконання механізованих операцій, методи обґрунтування і розрахунку параметрів технологій та визначення конструктивних параметрів і режимів роботи машин, критерії оцінювання ефективності роботи техніки, правила експлуатації та обслуговування машин, принципи ресурсозбереження, головні напрямки і тенденції розвитку механізації агропромислового виробництва.

Вітаємо наших викладачів та бажаємо натхнення на нові наукові звершення!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська