Вихованці наукових гуртків  кафедри ТСС АПК взяли участь в роботі VІІІ Міжнародної науково-технічної конференції з нагоди 114-ї річниці від дня народження доктора технічних наук, професора, член-кореспондента ВАСГНІЛ, віце-президента УАСГН Крамарова Володимира Савовича (1906-1987) «Крамаровські читання», яка проводилась за ініціативи Міністерства освіти і науки України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного наукового центру «ІМЕСГ» НААН, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Підготували доповіді: Аврвменко І.  – Ensuring the reliability of complex syst1ems at different stages of operation; Гузь О. О. – Аналіз вимог до технологій підготування пташиного посліду до використання; Вуколов В.І. – Закордонний досвід організації технічного сервісу в молочному тваринництві; Мінько Є. А. – Поверхнево-пластичне деформування зубчастих коліс; Заставський А. І. – Ремонт корінних опор блок-картера; Латоша В. – Application of nanomaterials in technical services. (Наукові керівники: доц. Паніна В.В., доц. Скляр Р.В.доц. Болтянська Н.І.) За результатами роботи конференції був виданий збірник матеріалів конференції, в який увійшли і матеріали означених доповідачів.

Участь здобувачів вищої освіти в наукових конференціях допомагає:

вибудовувати і грамотно викладати свої думки;

навчитися використовувати науковий стиль в своїх роботах;

навчитися самостійно обробляти інформацію і готувати презентацію;

впевнено відповідати на питання і навчитися настояти на своєму;

навчитися не боятися публічних виступів;

збагатити свій досвід і знання;

переконатися в правильному напрямку навчання;

придбати нових знайомих і однодумців…

І цей список можна продовжувати.  Участь в таких заходах, безсумнівно, може дати добрі плоди, розвинути потрібні якості і дати поштовх до особистісного зростання.  І що не менш важливо, здобувач вищої освіти, який проводив активну наукову діяльність, не боявся дискутувати на хвилюючі теми і неодноразово «тримав удар» на виступах часто потрапляє в поле зору майбутніх роботодавців.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська