mehanizovani-tehnolohiji-v-vyrobnyctvi-silskohospodarskoji-produkciji-posibnyk-praktykumВ грудні 2019 року вийшов з друку посібник-практикум «Механізовані технології в виробництві сільськогосподарської продукції» розроблений викладачами кафедри технічного сервісу та систем в АПК з метою підвищення якості освітнього процесу, рекомендований до друку рішенням Вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Автори: проф. Скляр О.Г.доц. Скляр Р.В.доц. Болтянська Н.І.доц. Болтянський Б.В.ст. викл. Дереза С.В.інж. Григоренко С.М..

Рецензентами виступили:
О.Г. Караєв доктор технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарські машини, ТДАТУ;
Т.С. Чорна кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання в землеробстві, ТДАТУ.

Посібник-практикум призначено для вивчення та практичного засвоєння знань по сучасним механізованим технологіям утримання та обслуговування сільськогосподарських тварин (птиці) в Україні та закордоном. А саме різновидам систем і способів їх утримання; вивченню призначення, будови, принципу дії і регулювання обладнання для утримання та обслуговування різних статево-вікових груп тварин (птиці): водопостачанню та напуванню, створенню оптимального мікроклімату, роздаванню кормів, прибиранню та переробці гною, доїнню та первинній обробці молока.