З 14 по 16 березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Одним з основних учасників, підсумувавши основні досягнення у освітньо-науковій, організаційно-виховній роботі, міжнародній діяльності на цьому яскравому заході виступив Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного.

Конкурсна комісія розглянула близько тисячі конкурсних робіт у багатьох номінаціях нагородивши переможців медалями та дипломами. Гран-прі та золоту медаль отримав наш рідний Таврійський ДАТУ ім. Дмитра Моторного.

Тематична складова виставки включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії учасників та гостей цього яскравого заходу.

В рамках Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» був проведений семінар «Впровадження внутрішньої системи моніторингу якості освіти в закладах вищої освіти» в якому прийняли участь викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК: к.т.н., доц. Наталія Іванівна Болтянська, к.т.н., доц. Радміла Вікторівна Скляр і за результатами його роботи отримали сертифікати.