Відповідно до Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних  працівників вищих навчальних закладів, кожен науково-педагогічний  та  педагогічний  працівник не рідше ніж один раз на п’ять років проходить довгострокове підвищення своєї кваліфікації.

Окремою формою підвищення кваліфікації є стажування з метою формування і закріплення на практиці професійних компетентностей, здобутих у результаті теоретичної підготовки, щодо виконання завдань і обов’язків на займаній посаді або посаді вищого рівня, засвоєння вітчизняного та зарубіжного досвіду, формування особистісних якостей для виконання професійних завдань на новому, більш високому якісному рівні в межах певної спеціальності. Викладачі проходять стажування у закладах вищої освіти, відповідних наукових, освітньо-наукових установах, підприємствах та організаціях як в Україні, так і за її межами.

Стажування викладачів здійснюється на підставі укладених договорів про співпрацю (стажування). Тематика стажування визначається викладачем відповідно до дисципліни, яку він викладає. Після закінчення стажування стажист отримує документ, який підтверджує проходження стажування з його основними результатами.

З 17 по 21 травня 2021 р. викладачі кафедри ТСС АПК доц. Скляр Р.В.доц. Болтянська Н.І.доц. Болтянський Б.В. та ст. викл. Дереза С.В. згідно наказу ректора ТДАТУ проходили виробниче стажування без відриву від виробництва на ТОВ «АЛЕКС». ТОВ «Алекс» – елітне господарство, яке тісно співпрацює із зарубіжними і вітчизняними науковими центрами. В господарстві застосовують передові інноваційні технології та обладнання.

Викладачі кафедри детально ознайомились з сучасними передовими технологіями утримання великої рогатої худоби та еко-утриманням свиней, сучасними технологіями підготовки насіннєвого матеріалу, машино-тракторним парком господарства, сучасними методами організації технічного сервісу. Набуті знання в подальшому будуть використані у освітньому процесі підготовки фахівців. Стажування пройшло на належному науково-практичному та організаційному рівні. Всі викладачі успішно виконали програму стажування.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська