За кафедрою обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика закріплено 5 кураторських груп. А саме:

11 ГМ група – куратор доцент Тарасенко В.Г. (староста Андрєєв Никита)

31 ГМ група – куратор асистент Ковальов О.О. (староста Кузьмін Кирило)

22 СГМ група – куратор доцент Петриченко С.В. ( староста Вилущак Іван)

11 МБ ГМ група – куратор доцент Олексієнко В.О. ( староста Тетервак Ілля)

21 МБГМ група – куратор професор Самойчук К.О. ( староста Богатирьов Ілля)

1). Кураторами груп щотижнево в середу проводилися кураторські години. З 09.11.2020, враховуючи загрозливу ситуацію з розповсюдженням штаму хвороби COVID-19 кураторські години проводились у той же час у формі онлайн-конференцій на базі платформи Zoom.  Тематика кураторських годин визначалась згідно плану роботи кураторів кафедри, затвердженому на початку семестру та містила наступні аспекти: організація навчання в університеті, та на факультеті, патріотичне виховання молоді, правила поведінки в місцях зосередження людей для запобігання поширення COVID-19.

2) Крім цього кураторами груп постійно проводилися виховні заходи з відстаючими студентами та студентами, які пропускають заняття.

2). Перелік заходів, що були проведені на кураторських годинах:

1. Проведення вступного інструктажу з техніки безпеки. Ознайомлення з правилами особистої гігієни та поведінки в місцях зосередження людей для запобігання поширення COVID-19 згідно наказу №1038-К від 27.08.2020 р.
  2. Академічна доброчесність –запорука якісної освіти.
  3. Обговорення «Кодексу честі» ТДАТУ імені Дмитра Моторного.
  4. “Науково-дослідна діяльність студентів: можливості і перспективи”
  5. Тематичні заходи, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва
  6. Заходи присвячені Дню визволення міста Мелітополь
  7. Заходи присвячені Дню писемності і мови. Важливість функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя.
  8. Тематичні заходи, присвячені Міжнародному Дню студента, історія свята.
  9. Обговорення питань якості освіти, доброчесності та студентоцентрованого навчання.
  10. Обговорення питань підготовки до ПМК та аналіз їх результатів

4) Студенти кураторських груп приймають активну участь в загально-кафедральних, загально-факультетських і загально-університетських заходах:

31 ГМ група:

1). Кузьмін Кирило, староста групи, т.в.о. голови Студентської Ради механіко-технологічного факультету.

Кирило:

• брав участь та представив наукові доповіді на конференціях, які проходили на кафедрах ТКМ, ТМКП. Кирило входить до складу наукового гуртку, що очолює Дереза Є.О. Отримані результати були представлені у вигляді доповіді та тез під назвою «Відновлення шестеренного насосу». На базі отриманих результатів К. Кузьміним у співавторстві з ст. викл каф ТМКП А.П. Чаплинським було подано заявку на отримання патенту на корисну модель;
  • навчається на військовій кафедрі;
  • в складі команди виборов перше місце серед спортивних колективів м. Мелітополь;
  • написав наукову роботу з англійської мови за тематикою використання альтернативних джерел енергії (Prospects of alternative sources of energy in Ukraine);
  • приймає активну участь в роботі студентського конструкторського бюро за напрямком комп’ютерних технологій та їх використання у наукових дослідженнях;
  • приймає активну участь в роботі наукового гуртка за тематикою «Альтернативні енерготехнології та проблеми утилізації сміття». За результатами наукової діяльності в співавторстві написав 2 тез доповідей.
  • приймає активну участь в роботі наукового гуртка за тематикою «Оптимізація процесу диспергування молочних емульсій». За результатами наукової діяльності К. Кузьмін в співавторстві написав 2 тез доповідей.

2). Заліканов Кирило приймає активну участь в роботі студентського конструкторського бюро за напрямком комп’ютерних технологій та їх використання у наукових дослідженнях.

3). Шестак Анатолій є головою організаційного сектору Студентської Ради механіко-технологічного факультету.

Брав участь у:

• роботі студентського конструкторського бюро за напрямком комп’ютерних технологій та їх використання у наукових дослідженнях.

4). Крєстов  Всеволод:

– написав наукову роботу з англійської мови за тематикою використання альтернативних джерел енергії (Prospects of alternative sources of energy in Ukraine);

– під керівництвом викладача з дисципліни «Теплові процеси в переробній галузі» М. І. Стручаєва написав 1 тези доповіді.

5). Пачко Костянтин приймає активну участь в роботі наукового гуртка за тематикою «Альтернативні енерготехнології та проблеми утилізації сміття». За результатами наукової діяльності в співавторстві написав 2 тез доповідей.

6) Студенти групи приймають активну участь в дуальній системі освіти, за якою в групі 31 ГМ навчаються 4 студенти, зокрема:

Луганський. О;

Пачко. К;

Степаненко О;

Михайленко. О.

22 СГМ група

1). Вилущак Іван – староста групи, написання наукової роботи та написання тез доповідей.

2) Глушко Юрій – написання тез доповідей.

3) Рабчук Олександр – написання наукової роботи, написання тез доповідей, активний учасник міських та університетських заходів.

4) Матвеєв Олександр – участь в танцювальному ансамблі.

5) Тішин Владислав – активний учасник міських та університетських заходів,

написання тез доповідей, участь в конференції

21 МБГМ група

1). Зотов Дмитро – заступник старости, активіст.

Брав участь у:

• Художній самодіяльності університету.
  • Науковій конференції студентів та магістрантів
  • Профорієнтаційних заходах.

2) Старовойт Микита – спортсмен (мас-рестлінг, вільна боротьба)

Брав участь у заходах:

• Чемпіонат України з вільної боротьби (ІІІ місце).

3) Богатирьов Ілля – староста групи. Учасник студентського наукового гуртка.

4) Гончаров Віктор – спортсмен. Учасник спортивного клубу «Таврія-університет» по гирьовому спорту.

Інформаційний супровід: проф. Кирило САМОЙЧУК